Motorul E-TORQ și diametrul de tăiere de 45 cm asigură performanța necesară pentru a finaliza lucrările eficient și la timp.
Angrenajul conic și alte componente esențiale sunt preluate din gama noastră pe benzină, iar turnul rigid al mânerului și suspensia motorului sunt fabricate din magneziu.
Se livrează cu un cuțit pentru iarbă, cap trimmer și ham Balance XB. Bateria și încărcătorul nu sunt incluse în prețul motocoasei.
Motor |
MOTOUNEALTĂ PE BATERIE – CL&G. FĂRĂ BLUETOOTH Nr. art.: 967 85 06‑05 |
|---|---|
| Tip motor | BLDC (brushless) |
| Turaţie maximă | 11.500 rpm |
| Turaţia maximă (rotaţii pe minut) a tijei la ieşire | 8.200 rpm |
Echipament |
|
| Disc pentru iarbă OEM | Multi 300-3 |
| Ham OEM | Ham Balance 55 |
Disc OEM |
|
| Cap trimmer OEM | T35 M12 |
| Tipul mânerului | Bullhorn |
Control |
|
| Conectivitate | Nu se aplică |
Baterie |
|
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tensiune baterie | 36 V |
Capacitate |
|
| Lăţime de tăiere | 45 cm |
Transmisie |
|
| Raport de transmisie | 1,4 |
| Unghiul pinionului de antrenare | 35 ° |
Dimensiuni |
|
| Greutate (fără acumulator și echipament de tăiere) | 4,9 kg |
| Diametrul tubului | 28 mm |
| Lungimea tubului | 1.380 mm |
Lubrifiant |
|
| Tipul de lubrifiant (angrenaj conic) | Vaselină minerală |
Sunet și zgomot |
|
| Emisii de zgomot la urechea operatorului | 82 dB(A) |
| Emisii zgomot | 96 dB(A) |
Vibrații |
|
| Nivel de vibraţii repartizat egal pe mânerul stâng şi drept | 1,4 m/s² |
| Nivel de vibraţii repartizat egal pe mânerul stâng şi drept | 1,3 m/s² |
Completati formularul de mai jos iar in cel mai scurt timp va vom contacta.